Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl
  • slide1
Modernizacja strony - najnowsze funkcjonalności!

Modernizacja strony - najnowsze funkcjonalności!

Autor: Zespół Kociarze.pl
Data dodania: 31.07.2017

Modernizacja strony - najnowsze funkcjonalności!

Autor: Zespół Kociarze.pl

Data dodania: 31.07.2017


Szanowni Kociarze, mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Strona kociarze.pl przechodzi obecnie szereg operacji, mających na celu udoskonalenie serwisu. Witryna wzbogacona zostanie o nowe funkcjonalności oraz publikacje. Zmiany zauważyć będziecie mogli już niebawem i mamy nadzieję, iż każda nowa funkcjonalność przypadnie Wam do gustu. W celu zapoznania się z najnowszymi modyfikacjami, prosimy prześledzić poniższą listę.

1. Artykuły eksperta. Strona główna serwisu zyska nową kategorię znajdującą się pomiędzy aktualnościami, a kocim magazynem. Będziemy publikować tam eksperckie treści specjalisty ds. żywienia Sybilli Berwid – Wojtowicz. Zagadnienia artykułów dotyczyć będą przede wszystkim porad żywieniowych Kotów.

2. Konkursy. Pasek menu wzbogacony zostanie o zakładkę konkursy, które do tej pory publikowane były w aktualnościach. Wprowadzone zmiany pozwolą Wam na bezpośrednie wejście w odrębną konkursową sekcję, rozdzieloną na dwie kategorie: konkursy główne oraz konkursy dodatkowe. Konkursy główne dostępne będą dla wszystkich zalogowanych użytkowników, chcących wziąć udział w zadaniu. Konkursy dodatkowe odblokowane zostaną po ukończeniu najnowszej formuły 3-tygodniowego wyzwania, o której niebawem Was poinformujemy. Użytkownicy, którzy ukończą 3-tygodniowe wyzwanie będą mieli możliwość wzięcia udziału zarówno w konkursach ogólnych, jak i konkursach dodatkowych. Chcemy jednak podkreślić, iż stopień trudności konkursów dodatkowych wzrośnie. Zakładka konkursowa będzie miejscem publikacji zarówno postów konkursów, jak i ich wyników.

3. Porady eksperta. Kolejną kategorią, która pojawi się w menu będą porady Eksperta. Zakładka z poradami umożliwi bezpośrednie zadanie pytania ekspertowi, Sybilli Berwid – Wojtowicz. Zalogowany użytkownik będzie miał możliwość wysłania pytania na temat zdrowia, diety lub zachowań jego Ulubieńca i otrzymania eksperckiej odpowiedź naszego specjalisty ds. żywienia. Zapisywane w historii treści ułatwią Wam śledzenie problemów z jakimi borykają się inni Kociarze, a dzięki temu Wy sami zastosować będziecie się mogli do wskazówek Eksperta w przypadku, gdy dotknie Was podobne zmartwienie. Zachęcamy do kontaktu!

4. Produkty. Serwis zyska zakładkę produktową, w której odnaleźć będziecie mogli karmy Purina One wraz z:

  • Dokładnym opisem każdej karmy.
  • Filmami instruktażowymi z Kocimi bohaterami przygotowanymi przez zespół Purina One.

 

Dodatkowo zakładka produktowa zyska status profilu opiniotwórczego. Każda karma zostanie wpisana w formularz z opiniami, dzięki czemu będziecie mogli wyrazić swoje zdanie na temat karmy, jaką przetestuje Wasz Ulubieniec. Wszystkie opinie będą widoczne w panelu, po wybraniu przez Was kategorii oraz smaku karmy.

Zachęcamy również do skorzystania z Asystenta doboru karmy, który pozwoli Wam wybrać karmę dostosowaną do potrzeb Waszych Ulubieńców.


5. Ostatnią zmianą będzie modyfikacja formuły 3-tygodniowego wyzwania, o której w niedługim czasie będziecie mogli przeczytać w odrębnym poście opublikowanym na stronie głównej.

Mamy nadzieję, że wszystkie nowe funkcjonalności przypadną Wam do gustu, a także zwiększą komfort korzystania z serwisu kociarze.pl

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Kociarze.pl ­

 

Powrót     ➝

Komentarze:

aniagda
aniagda 01.08.2017, 04:54

Super!!!

evelinat8
evelinat8 01.08.2017, 12:09

wow, będzie się działo ;)

rozipusia
rozipusia 27.08.2017, 17:23

Ojejku na jakoś to będzie :)

enceladus1234
enceladus1234 02.11.2018, 09:47

Właśnie mój Nemo dostał karmę zobaczymy jak to będzie

Soniaak62
Soniaak62 25.03.2019, 14:41

Super