Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl
  • slide1
Nowa formuła 3-tygodniowego wyzwania!

Nowa formuła 3-tygodniowego wyzwania!

Autor: Zespół Kociarze.pl
Data dodania: 01.08.2017

Nowa formuła 3-tygodniowego wyzwania!

Autor: Zespół Kociarze.pl

Data dodania: 01.08.2017


Szanowni Kociarze! Chcielibyśmy przedstawić Wam najnowszą formułę 3-tygodniowego wyzwania, którego szczegółowy regulamin pojawi się niedługo na stronie głównej, w stopce serwisu.

Jak będzie wyglądać nowe, całoroczne wyzwanie? Poniżej przedstawiamy szereg ważnych informacji w pigułce.

Każdy użytkownik będzie mógł wziąć udział w wyzwaniu tylko raz. Ukończenie wyzwania pozwoli na odblokowanie konkursów dodatkowych, publikowanych w zakładce „konkursy”.
Forma relacjonowania przebiegu wyzwania zmieni się z publikacji wpisów blogowych na poprawne wykonanie zadań znajdujących się na planszy – mapie zadań. Mapa widoczna będzie w panelu użytkownika (zakładka wyzwanie).

Plansza podzielona jest na 4 etapy.

  • Etap I – tydzień adaptacyjny.
  • Etap II – tydzień pierwszy wyzwania.
  • Etap III – tydzień drugi wyzwania.
  • Etap IV – tydzień trzeci wyzwania.

 

Każdy etap zawiera zadania, niezbędne do zaliczenia tygodnia i kontynuacji wyzwania poprzez przejście do tygodnia kolejnego. Po kliknięciu myszą w każde zadanie, pojawia się szczegółowa informacja – czego dotyczyć będzie zadanie oraz ekspercka ciekawostka związana z konkursowym wyzwaniem. Na tym etapie użytkownik przechodzi do formularza i wybiera preferowany typ rozwiązania zadania.
 

Tydzień adaptacyjny.

Tydzień adaptacyjny polega na przygotowaniu Ulubieńca do podjęcia 3-tygodniowego wyzwania. Każdy kot wymaga innego okresu czasowego, by rozpocząć żywienie nową karmą, dlatego też tydzień adaptacyjny trwa nieokreśloną ilość czasu. Okres ten wymaga decyzji – jaka karma będzie najlepsza dla Ulubieńca.

Pierwsze zadanie polega na doborze odpowiedniej karmy przy wykorzystaniu naszego Asystenta doboru karmy. Odpowiadając na kilka pytań, otrzymasz informację, która karma Purina One ® będzie najlepsza dla Twojego Ulubieńca.

Po dopasowaniu odpowiedniej karmy do wykonania pozostanie jeszcze jedno zadanie, szczegółowo opisane w wyzwaniowej planszy.

Tydzień I, II oraz III.

Każdy kolejny tydzień wyzwania złożony będzie z określonych zadań, ściśle dostosowanych do benefitów, jakie na danym etapie powinien osiągnąć Twój Ulubieniec karmiony Purina One®. By przejść do kolejnego tygodnia, ze wszystkich zadań należy wybrać dwa i wykonać je jako obowiązkowe.

Zadania podzielone są na kreatywne, wymagające od Was pewnej aktywności i wiedzowe (quizy). Mapa zadań została zaprojektowana w taki sposób, by każdy Kociarz znalazł tam coś dla siebie J

Co zrobić, by poprawnie wykonać zadanie?

A) Wpisy kreatywne:

Należy wybrać jedno, z trzech dostępnych opcji publikacji wpisu:

  • Wpis blogowy – Szczegółowy opis przebiegu wyzwania, spostrzeżeń, uchwycenie zauważalnych zmian zachodzących w zachowaniu oraz zdrowiu Ulubieńca z możliwością dodania galerii zdjęć dokumentujących przebieg wyzwania.
  • Foto – Publikacja zdjęcia Ulubieńca, ukazująca zauważalne zmiany w zachowaniu oraz zdrowiu Kota.
  • Filmik – Wczytanie filmiku za pomocą skopiowania linku z youtube, który przedstawiał będzie Ulubieńca w trakcie testowania karmy Purina One ® lub wskaże zmiany opisane w treści konkretnego zadania. Wpisy muszą zawierać odpowiedź na pytanie/zadanie każdorazowo opisywane w instrukcji.

 

B) Quizy:

Niektóre zadania będą konkursowymi quizami, złożonymi z trzech pytań. Aby rozwiązać zadanie należy:

  • Wybrać tylko jedną poprawną odpowiedź przy każdym z trzech pytań.

 

Jeżeli nie znasz odpowiedzi na pytanie, możesz przejść do artykułu zawierającego informacje niezbędne do rozwiązania quizu.

Co zrobić, by odblokować kolejny tydzień? 

Każdy tydzień odblokowany zostanie automatycznie, po 7 dniach, od momentu rozpoczęcia tygodnia poprzedniego. Aby tydzień uznany został za zakończony, należy wykonać co najmniej dwa zadania przewidziane do realizacji w danym tygodniu.

Jak wygląda punktacja? 


Zadania quizowe – użytkownik otrzymuje 1 pkt. za każdą poprawną odpowiedź (max 3 pkt. za zadanie)

Zadania kreatywne – użytkownik otrzymuje 2 pkt. za wykonanie zadania oraz 1 pkt. przydzielony przez jury za wysoki stopień kreatywności (max 3 pkt. za zadanie)

Dlaczego warto wykonywać więcej niż dwa wymagane zadania? 

Każde zadanie punktowane jest osobno. Im więcej zadań wykona użytkownik, tym więcej punktów uzbiera w ostatecznym rozliczeniu wyzwania. Każdy tydzień, poza tygodniem adaptacyjnym wzbogacony będzie o zadania bonusowe. Dzięki wykonaniu zadań bonusowych zwiększą się Wasze szanse na zostanie Laureatem 3-tygodniowego wyzwania.

Nagrody:

Laureaci wyzwania wyłaniani będą na początku każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Pod uwagę bierzemy datę zakończenia wyzwania. Jeżeli użytkownik brał udział w wyzwaniu na przełomie dwóch miesięcy, np. sierpnia i września, będzie startował w wyścigu o tytuł Laureata we wrześniu. Nagradzamy 3 osoby miesięcznie! Wygrywają użytkownicy, którzy zgromadzą na swoim koncie najwięcej punktów.

Ważna informacja! Co pół roku będziemy wyłaniać 6 zwycięzców, spośród wszystkich Laureatów. Otrzymają oni specjalną nagrodę – sesję zdjęciową.


Mamy nadzieję, iż to krótkie wprowadzenie ułatwi Wam wejście w pierwszy etap nowej formuły 3- tygodniowego wyzwania, a Wasi Ulubieńcy zyskają dzięki niemu energię, witalność oraz dobrą zabawę!

Pozdrawiamy,
Zespół Kociarze.pl 

Powrót     ➝