Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:

Kociarze.pl
  • slide1

Kochani Pomocy !

3 odpowiedzi

Ecia87

4 koty

27.12.2012, 23:24

Kochani Pomocy !
bystra44 bystra44
bystra44   04.11.2014, 13:28
Mój kot też skrada sie do kwiatków i co jakiś czas choruje, wymioty, nic nie je, jest ospały,Już niewiem co robić, odstawiam kwiaty gdzie się da,dzisiaj biedaczek tak sie trząsł , myślałam że zejdzie, Dajcie jakąś radę żeby nie skubał kwiatków. co robic, sypie pieprz na około w doniczkach nie pomaga.
iwantto iwantto
iwantto   04.11.2014, 13:28
Miałam taki sam problem z kotkiem. Strasznie się o niego martwiliśmy, ale w naszym przypadku okazało się, że malutka podjadała mamie liście od kwiatków i od tego się potruła. Przez tydzień czasu nic nie jadła. Spała 24 h. Przychodziła jedynie do nas, ponieważ brakowało jej czułości. 
Ecia87 Ecia87
Ecia87   04.11.2014, 13:28
Witam potrzebuje od was rady..  2 tygodnie temu zmieniłam moim kotą karmę z puriny na RC bo nie mogłam akurat dostać tej karmy co kupowałam i musiałam wziąść  i jeden z moich kotów czyli Rudi nie chce jej jeść gdyby tego było mało to od 3 dni nie chce już nawet jeść słuchej karmy kot chudnie w oczach w dodatku zaczoł załatwiać mi się na pościel w nocy ... Wet powiedzieł żebym kupiła mu purine spowortem że wkońcu zaczenie jeść jak nie to mam się zgłosić za kilka dni ale nadal nie je niczego cały czas śpi w ogóle go nie widać żeby był w domu czasami tylko przemknie do miski z piciem i na tym koniec :( Wie ktoś może czy są jakieś karmy pasty na poprawę apetytu.. Mój biedny kotek strasznie się męczy a wet każe nam czekać aż zacznie jeść.Dzisiaj karmiłam go przez strzykawkę troszkę tam podjadł ale większość to wypluł .. Proszę o Jakieś rady.