Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:

Kociarze.pl
  • slide1

Jak Wasze kocinki okazują uczucie ? :D

6 odpowiedzi

aniagda

1 kot

25.03.2015, 19:25

Powiedzcie kochane jak Wasze kicie i kiciaki okazują Wam swoje uczucia? Nasza Bella codziennie rano okazuje najwięcej czułośći. Mruczy tak głośno, że może służyć za budzik :D:D:D Łasi się i zupełnie nie daje spokoju dopóki jej się nie ukocha mocno i czule przez jakieś 15 minut ;D hahaha. Zazwyczaj ja jestem obiektem czułości bo najwcześniej wstaję. Bella chyba zna się na zegarku bo codziennie około 5 miauczy pod drzwiami sypialni i czeka aż wstaniemy i jej otworzymy drzwi. czasami w ramach czułości podgryza mi ręce albo podbródek :)))) kiedyś myślałam, że to ze złości ale po pewnym czasie zaobserwowaliśmy, że nie robi tego aby nam dokuczyć tylko nas całuje :Dnajbardziej lubię jak mruczy, łasi się do twarzy i robi baranki :)
kotulek kotulek
kotulek   25.03.2015, 21:41
nasze ukochane dziewczynki jak tylko wracamy do domu i otwieramy furtkę,a sa wtedy na dole u babci,od razu sa obie w oknie i drapią po szybie,ajak tylko słyszą głos nasz w korystarzu od razu miaukolą i zaraz mamy powitanie :) nie wiadomo tak naprawde kogo brać najpierw na ręce,bo dodatkowo powitania domaga sie też Brutusek :) Mysia mnie myję...to taka wielka oznaka czułości względem mnie,bo tylko mnie myje z naszej rodzinki....Myje mi nos,powieki,czoło-czasem z taką intensywnością,że az boli bo to takie jakby drapanie jest ostrą sciereczką :)nasze kotusie na każdym kroku okazują nam wiele,wiele miłości-zreszta nie tylko one bo i Zarcia lubi przytulaski i Brutusek :) dobrze jest mieć takie kochane zwierzaczki :)))
altesz altesz
altesz   26.03.2015, 08:26
Rubin najbardziej czułość okazuje jak wracam do domu.Biegnie od razu do kuchni,kładzie sie na podłogę,rozkłada i domaga sie głaskania,miziania.Jest wtedy taki rozkoszny.Uwielbiam te momenty.Również łasi się na kolanach i domaga się przytulania:-) Nieraz dajemy sobie buzi:-)))
aniagda aniagda
aniagda   26.03.2015, 11:36
Ale fajnie się czyta Wasze opowieści :-D Te nasze zwierzątka są kochane! Bella też liźe mi ręce i czasem Mai;-)Mój mąż jeszcze nie dodoąpił tego zaszczytu ;-)hehe
asia771 asia771
asia771   27.03.2015, 19:01
Jak ja próbuje od moich kociaków wykrzesać trochę miłości, to dostaje od razu po łapkach, ale jak mnie długo w domu nie ma to nawet Migotka przyjdzie się po tulić :))) nic na silę
aniagda aniagda
aniagda   27.03.2015, 20:00
Masz rację Asiu :) nic na siłę ale jeżeli chodzi o koty to muszą one chcieć a nie my :))) i tym się różnią od psów ;))))
basiao1972 basiao1972
basiao1972   01.04.2015, 19:33
Najbardziej wtedy kiedy nie ma mnie długo w domu to Kicia przychodzi i mnie wita