Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:

Kociarze.pl Menu główne
  • slide1

Kefir podejmuje wyzwanie :)

7 odpowiedzi

rubi182

1 kot

25.09.2017, 12:25

Kefir ma 7 lat , zawsze różnił się od swoich domowych kocich przyjaciół . Był  kocurkiem pogodnym ,bawił się , łasił się często ale kotem z dziwnym charakterem i  lękami ,praktycznie boi sie wszystkiego od małego ,  dzwonka do drzwi , obcego męskiego głosu w domu, odgłosów dzieci oczywiście obcych , przez te parę lat nauczył sie że wiatr nie gryzie , bał się siedzieć przy uchylonym oknie , nie lubi głaskania po głowie , a kiedy ma ochąte przychodzi sam i sie łasi . Od jakiegoś  czasu jest smutny   :(  większość dnia przesypia a noce  całe , nie ma w nim życia    . Postanowiłam podjąc wyzwanie z purina ponieważ Kefir jest wybrednym kotem  i ma problemy z trawieniem , często  ale to już od małego zdarzy mu się zwymiotować  karmą , jego przysmakiem jest żółty ser :)  dał by się za niego pokroić . Mam nadzieje że wyzwanie przyniesie same plusy jeśli chodzi o jego sierść która od kilku miesięcy jest matowa  i  mam nadzieję że obudzi się  w nim  życie ..

aniagda aniagda
aniagda   03.04.2016, 20:14

Może popadł w depresję. Koty czasami na to chorują. Karma Purina na pewno wyjdzie kotkowi na zdrowie tylko czy wytrzyma tylko na niej? :) Nasza też kiedyś zajadała się serem, wędliną i innymi ludzkimi przysmakami ale tera od kiedy je Purinę o niej tylko chce słyszeć i ją jeść :D Wygląda ładnie, jest zdrowa a od ;ludzkiego jedzenia stroni :))) Powodzenia i poprawy kociego nastroju życzę :)

rubi182 rubi182
rubi182   04.04.2016, 09:25

Myślę  że możesz mieć rację  z tą  depresją :(  Raczej taki smutek i żałoba  ,  kilka miesięcy temu stracił swojego najlepszego kociego przyjaciela z którym się wychowywał 7 lat , różnica miedzy nimi  była tylko 3 mies. Postanowiliśmy 2 mies temu przygarnąć młodego kotka , nasze działania jednak nie pomogły . Myslałam że nowy , młody  domownik doda mu jakiegos wigoru i uda sie nam go ożywić .

cyntek cyntek
cyntek   05.04.2016, 21:51

trzymam za was mocno kciuki :) Mam nadzieje ze dacie rade ze smuteczkiem Kefirka, bo o sierść nie ma co sie martwić jeśli je purine.  Moje dwa koty zaczęły jeść purine od niedawna a juz widzę efekty, Mietek biega i zaczepia Lole a Lola jak nigdy biegnie za nim ze złością zeby mu oddać :) Energii nabrały ! 

aniagda aniagda
aniagda   05.04.2016, 22:47

Bidulek na pewno mu bardzo brakuje kociego przyjaciela. Może z tym też z czasem się tak zaprzyjaźni. Trzeba dać mu czas a jak się nic nie zmieni zróbcie mu badania , może coś mu dolega? Powodzenia Wam życzę. Dajcie znać co słychać u Kefirka :)

Arletaaa Arletaaa
Arletaaa   07.04.2016, 06:39

trzymamy kciuki  :) Powodzenia życzymy :)

rubi182 rubi182
rubi182   07.04.2016, 08:25

Trzeci dzień na purina , kotek od tamtej pory nie zwymiotował  :)  Nowy przyjaciel jest jak narazie Feeee.

altesz altesz
altesz   07.04.2016, 11:43

Jak juz pisałam te wpisy prowadź w wyzwaniu:-)

Powrót     ➝