Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:

Kociarze.pl Menu główne
  • slide1

POMOCY! DOM DLA KOTA!

0 odpowiedzi

Jaha03

0 kotów

25.10.2017, 22:12

Dobry wieczór!Zalogowałam się dzis na Państwa forum w celu uzyskania odpowiedzi na bardzo ważne dla mnie pytanie.Zanim je zadam określę sytuację, która pomoże nam dojść do jakiegoś konsensusu.Otóż."Mam" dwie kotki, które się nie cierpią. Mieszkają u moich rodziców. Rodzice żyją na wsi więc życie kociaków wygląda tak, że połowę dnia biegają po łąkach/ połowę przesypiają w domu rodziców dokarmiając się pysznościami i smakołykami. Choć.. z tą łączką bywa tak, że kociaki większość czasu spędzają pod drzwiami drapiąc w nie i czekając aż ktoś je wpuści by mogły zagrzać futerko na ciepłym krzesełku.Jedna kotka ma około 8 lat, druga około 6...I teraz zapytanie.. Mieszkam w mieście w dość duzym mieszkaniu. Marzy mi się kocisko. Chciałabym wziąć jednego kota do siebie (tak jak wspominałam nasze koty się nie cierpią i trzeba je regularnie rozdzielać więc za sobą raczej by nie tęskniły).Martwi mnie bardziej fakt ograniczenia wolności. Kot nie będzie miał prócz mieszkania większego pola do zabaw. Z racji na pracę nie ma mnie w domu ok 9 godzin dziennie.Zależy mi by nie unieszczęśliwiać kota na rzecz własnych pobudek. Chcę by był szczęśliwy. I dlatego się zastanawiam. Koty są starsze i i tak przesypiają większość dnia - czy zaszkodzi im ten brak łąki? No i .... czy byłoby to dobre? Przypomnę że kociaki i tak większość czasu spędzają śpiąc u rodziców w domu. Zapytanie tylko czy zmiana otoczenia (koty znają mnie dobrze) nie zaszkodziłaby?

Proszę o pomoc. Zależy mi na szczęściu Kociaka, którego mogłabym ewentualnie "capnąć" ;)

Powrót     ➝