Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:

Kociarze.pl
  • slide1

Pomoc dla bezdomnego kotka

1 odpowiedzi

Lisaczeq

1 kot

05.08.2019, 21:43

Otóż mam pewien problem, ponieważ od kilku miesięcy przychodzi do mnie pewien kot. Z początku był w miarę zadbany, a na jego ciele było jedynie kilka niegroźnych zadrapań. Dałam mu troszkę karmy, bo wyglądał na głodnego. Popytałam o niego trochę moich sąsiadów i ponoć jest to kot jednego z nich jednak nie jest to potwierdzona informacja ponieważ kot wygląda bardziej jak jeden z tych co przywożą na wieś i się nim nie zajmują. 

Z czasem kot zaczął wyglądać coraz gorzej. Na jego plecach zrobił się wielki ropniak i miał liczne rany od ugryzień. Pomyślałam, że skoro ma właścicieli to pewnie wezmną go do weterynarza, jednak nie wzięli. Kot się jakoś wylizał. Dzisiaj po dłuższej nieobecności owy kot znowu pojawił się na moim podwórku. Chudy, smutny i chyba ze złamaną tylną łąpką. Szkoda mi go, ale mam dwa własne koty dlatego nie mogę go adoptować. Boję się, że zarazi moje koty czymś, chciałabym mu jakoś pomóc, aby się wyleczył, bo szkoda, aby taki piękny kot zdechł w jakiś krzakach bo trafili mu się lewi właściciele. Nie mam pieniędzy, aby wziąć go do weterynarza. Jest jakiś sposób aby mu pomóc?

Bejb Bejb
Bejb   05.08.2019, 21:49
Może poszukaj jakichś fundacji w swojej okolicy? Czasem się zdarzają tego typu instytucje, które pomogaja w opłaceniu weterynarza. Tylko proszę uważać na "właścicieli", żeby nie narobić sobie kłopotów...