Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl
  • slide1
  • Purina ONE® INDOOR Bogata w indyka i pełne ziarna 1
  • Purina ONE® INDOOR Bogata w indyka i pełne ziarna 2
  • Purina ONE® INDOOR Bogata w indyka i pełne ziarna 3

Purina ONE® INDOOR Bogata w indyka i pełne ziarna

Czy Twój kot uwielbia przebywać w domu, czuje się w nim spokojnie i bezpiecznie? Poświęca dużo czasu na czyszczeniu swojego futerka? Możesz spodziewać się, że Twój ulubieniec jest bardziej podatny na wystąpienie problemu z zaleganiem sierści w przewodzie pokarmowym. A ponieważ chętniej wybiera spokojny sen na kanapie zamiast stresującego wysiłku fizycznego, musisz zatroszczyć się o jego wagę. Z formułą Purina ONE® Indoor możesz zaspokoić potrzeby swojego kota. Zapewnij swojemu ulubieńcowi żywienie dopasowane do jego trybu życia. Pomóż mu zminimalizować tworzenie się kul włosowych i pilnować jego właściwej masy ciała.

Benefity
Dawkowanie
Skład
Opinie

  Z włóknem o udowodnionej skuteczności w usuwaniu dwukrotnie większej ilości sierści z przewodu pokarmowego w ciągu14 dni*

  Zawiera cykorię, naturalny składnik o udowodnionej zdolności ograniczania nieprzyjemnego zapachu z kuwety

  Szczupła i zdrowa sylwetka dzięki wysokiej zawartości białka

  Wysokiej jakości składniki dla prawidłowego trawienia

  Zdrowe drogi moczowe wspierane przez zrównoważoną zawartość składników mineralnych

Opracowana przez lekarzy weterynarii i dietetyków Purina, formuła Purina ONE Indoor pomaga zaspokajać potrzeby żywieniowe kota przebywającego głównie w domu, dbając równocześnie o jego żywienie i układ odpornościowy.

Może być stosowana w celu zminimalizowania tworzenia się kul włosowych i zapewnia dwukrotnie większą eliminację sierści z przewodu pokarmowego w czasie 14 dni. Formuła zawiera cykorię, naturalny, wysokiej jakości składnik o udowodnionej zdolności ograniczania zapachu z kuwety, sprzyjający zrównoważonej mikroflorze jelitowej, oraz wspierający zdrowie układu pokarmowego.

Purina ONE Indoor Formula sprzyja szczupłej i zdrowej sylwetce dzięki wysokiej zawartości białka (34%), która jest o 55% wyższa od zapotrzebowania minimalnego. Pomaga zapobiegać nadmiernemu przybieraniu na wadze, ponieważ obejmuje dostosowane zalecenia żywieniowe, dopasowane do niższego poziomu aktywności kotów stale przebywających w domu.

  • Z włóknem, o udowodnionej skuteczności w usuwaniu dwukrotnie większej ilości sierści z przewodu pokarmowego (w zaledwie 14 dni)* (*Badania Purina)
  • Zawiera cykorię, naturalny składnik o udowodnionej zdolności ograniczania zapachu z kuwety
  • Szczupła i zdrowa sylwetka dzięki wysokiej zawartości białka
  • Wysokiej jakości składniki dla prawidłowego trawienia
  • Zdrowe drogi moczowe wspierane przez zrównoważoną zawartość składników mineralnych

 

Dowiedz się więcej o formule Bifensis!