Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl
  • slide1
  • Purina ONE® SENSITIVE Bogata w indyka i ryż 1
  • Purina ONE® SENSITIVE Bogata w indyka i ryż 2
  • Purina ONE® SENSITIVE Bogata w indyka i ryż 3

Purina ONE® SENSITIVE Bogata w indyka i ryż

Niektóre koty mają wrażliwy przewód pokarmowy i skórę lub są bardzo wybredne w kwestii jedzenia. Czasem trudno stwierdzić, jaki jest tego powód. W takiej sytuacji warto pamiętać, że najczęściej głównymi przyczynami są niepożądane reakcje na pokarm.

Jeżeli Twój kot ma wrażliwy przewód pokarmowy - potrzebuje specjalnej diety, która pomoże mu złagodzić zaburzenia, poprawi jego apetyt, a także jakość życia. Niepożądane reakcje na pokarm mogą prowadzić do zaburzeń dermatologicznych, lub nieprawidłowości żołądkowo- jelitowych, których można uniknąć stosując odpowiednią dietę.

Wybierając Purina ONE® Sensitive, wybierasz kompletną i pełnoporcjową karmę stworzoną z wysokiej jakości składników i białka pochodzącego z wyselekcjonowanych źródeł, co wspomaga tolerancję pokarmu. Odpowiednia dla kotów w wieku od 1 roku do 7 lat. Dostępna w wariancie Indyk i Ryż.

Benefity
Dawkowanie
Skład
Opinie

  Zwarte stolce o ograniczonym o 24%* zapachu po 14 dniach dzięki obecności naturalnego włókna**

  Ograniczona liczba źródeł białka, aby wspomagać tolerancję pokarmową

  Wysoce strawna dzięki wysokiej jakości składnikom

  Ze smacznymi składnikami, aby stymulować apetyt kota

  Zdrowa skóra i lśniąca sierść wspierane przez kwasy tłuszczowe omega 6 i cynk


Lekarze weterynarii i dietetycy Purina starannie opracowali formułę Purina ONE Sensitive, z kluczowymi składnikami, aby pomóc zapobiegać żołądkowym i skórnym objawom nietolerancji u Twojego kota, aby pomóc Tobie i jemu czerpać maksymalną radość z wspólnego życia.

Ze smacznymi składnikami, takimi jak indyk, pomaga Ci pobudzać apetyt Twojego kota. Te wysokiej jakości składniki są nie tylko smaczne, ale również wysoce strawne. Dzięki wspaniałemu smakowi i zredukowanej liczbie źródeł białka, formuła ta pomaga poprawiać zarówno akceptację pokarmu, jak i jego tolerancję.
Purina One Sensitive zawiera również cykorię, naturalny, wysokiej jakości składnik o udowodnionej zdolności ograniczania zapachu kału, działający na rzecz równowagi mikroflory jelitowej i wspierający prawidłowe trawienie. Po zaledwie 14 dniach podawania Purina ONE Sensitive, pomoże nadać stolcom zwartość i ograniczyć o 24% nieprzyjemny zapach z kuwety.

  • Zwarte stolce o ograniczonym o 24%* zapachu po 14 dniach dzięki obecności naturalnego włókna (*Badania Purina)
  • Ograniczona liczba źródeł białka, aby wspomagać tolerancję pokarmową
  • Wysoce strawna dzięki wysokiej jakości składnikom
  • Ze smacznymi składnikami, aby stymulować apetyt kota
  • Zdrowa skóra i lśniąca sierść wspierane przez kwasy tłuszczowe omega 6 i cynk

 

Dowiedz się więcej o formule Bifensis!