Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl
  • slide1
 


Dołącz do serwisu kociarze.pl i odbierz
darmowy pakiet PURINA ONE® DualNature™

 

Dane wymagane:

Imię:
Nazwisko:
Nazwa użytkownika:
E-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:

Ulica:
Numer domu/lokalu:
Kod pocztowy:
Miasto:

Płeć:
Data urodzenia:

 

Informacje dodatkowe:

Wypełnienie pól informacji dodatkowych powoduje pojawienie się ich w ogólnie dostępnym profilu użytkownika.
Informacje dodatkowe można w dowolnym momencie edytować, dodawać lub usuwać poprzez modyfikację ustawień konta użytkownika.
Zdjęcie profilowe:


Opis:

Pokaż mój email:
Newsletter:

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nestlé Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa (dalej: „Administrator danych"). Powyższe dotyczy również innych danych, które zostaną zebrane od Pani/Pana w trakcie kontaktów Pani/Pana z Administratorem danych. Wszelkie żądania, pytania i wnioski dotyczące Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez Administratora danych lub związanych z nimi praw, należy kierować pisemnie na adres: Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa lub mailem na adres: data.privacy@pl.nestle.com. Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych osobowych: DataProtectionOffice@nestle.com.

 * Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności Nestlé.

 * Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem serwisu i akceptuję go

*  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem akcji promocyjnej pod nazwą "Purina ONE ® Dual Nature akcja samplingowa" i akceptuję go.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora informacji handlowych/marketingowych, dotyczących produktów lub usług oferowanych przez Administratora, w tym informacji dobieranych pod kątem moich preferencji (np. oferty, newslettery, informacje o nowościach i promocjach, informacje o wydarzeniach), za pośrednictwem adresu e-mail, który przekazałem/przekazałam Administratorowi.

Ma Pani/Pan prawo wycofania każdej udzielonej zgody w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych z prawem przed jej wycofaniem.

Akceptuje treści wszystkich powyższych postanowień

* pola obowiązkowe