Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl Menu główne

Podejmij wyzwanie!

Testuj produkty PURINA ONE przez trzy tygodnie!

Co tydzień do wygrania:

- zapas karmy PURINA ONE®

- bony o watościach 150, 300, 500 zł do wykorzystania w partnerskim sklepie internetowym

- gadżety PURINA ONE®: miska dla Kota, torebka na karmę dla Kota oraz kocia kanapa!

Start - Wspaniały apetyt

Twój kot będzie chętnie jadł, ciesząc się doskonałym smakiem karmy PURINA ONE®

Tydzień 1 - Wysoki poziom energii i witalności

Poziom energii i witalności Twojego kota powinien wzrosnąć dzięki kompletnej i zbilansowanej, pod względem odżywczym karmie PURINA ONE wysokiej jakości.

Tydzień 2 - Lepsze trawienie

Karma PURINA ONE® zawiera cykorię, składnik o korzystnym oddziaływaniu na zdrowie układu pokarmowego.

Tydzień 3 - Zdrowa skóra, lśniąca skóra, bystre oczy

PURINA ONE® zawiera specjalne składniki odżywcze, między innymi kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz witaminy i minerały zapewniające zdrowie skóry kota.

Zakończenie - Odpowiednia ochrona układu immunologicznego

PURINA ONE Bifensis® to receptura składająca się z drożdży, probiotyków i przeciwuletniaczy, wzmacniając mechanizmy obronne organizmu.
Wspaniały apetyt
Twój kot będzie chętnie jadł, ciesząc się doskonałym smakiem karmy PURINA ONE®
Tydzień 1+:
Wysoki poziom energii i witalności
Poziom energii i witalności Twojego kota powinien wzrosnąć dzięki kompletnej i zbilansowanej, pod względem odżywczym karmie PURINA ONE® wysokiej jakości.
Tydzień 2+:
Lepsze trawienie
Karma PURINA ONE® zawiera cykorię, naturalny składnik o potwierdzonym korzystnym oddziaływaniu na zdrowie układu pokarmowego. Dzięki odpowiedniej zawartości błonnika i wysokiej przyswajalności karmy PURINA ONE zauważysz również zmianę w stolcach Twojego kota: będą one mniejsze i bardziej zwarte.
Tydzień 3+:
Zdrowa skóra, lśniąca sierść, bystre oczy
Karma PURINA ONE® zawiera specjalne składniki odżywcze, między innymi kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz niezbędne witaminy i minerały zapewniające zdrowie skóry kota i blask jego sierści. Dzięki dużej zawartości przeciwutleniaczy karma ma również dobroczynne oddziaływanie na zdrowie oczu.
Zakończenie
Podwójna ochrona od wewnątrz
PURINA ONE Bifensis® zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 6, które wchłaniane są w jelitach oraz dostają się do krwiobiegu. Powodują widoczną różnicę w zdrowiu kota, widoczną poprzez utrzymanie zdrowej skóry i błyszczącej sierści.
Użyj narzędzia samooceny
dostępnego w ramach programu
i przekaż nam swoją opinię
Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się,
jaki wynik uzyska Twój kot.
Przekonaj się,
jaki wynik uzyska Twój kot.
do dzieła!     ➝


Opinie

Te koty z dumą obnoszą się ze swoim zdrowiem i świetnym samopoczuciem dzięki produktom PURINA ONE. Życzymy dużo przyjemności podczas oglądania ich pięknych zdjęć.
Julian

Julian

Julek jest widocznie szczęśliwszy dzięki zrównoważonej diecie. Ma więcej energii, jego sierść jest pięknie błyszcząca a kondycja lepsza.


Fiona

Fiona

Moj kot z suchych karm najbardziej polubił Purine ONE a najbardziej przypadła mu do gustu karma na sierść :) będzie ona kupowana u nas przez cały czas


PUSIA

PUSIA

Moja koteczka Pusia jest bardzo energiczna,skóra zdrowa,sierść lśniąca,ząbki zdrowe,trawienie świetne.Po prostu okaz zdrowia.Purina One działa cuda


Bąbel

Bąbel

To było wspaniałe doświadczenie brać udział w wyzwaniu,kot ma zdrową skórę i lsniacą sierść,przybylo jej energii jest zadowolona a to najważniejsze :)


Isia

Isia

To była cudowna przygoda! Tak... widoczne zdrowie zaczyna się od wewnątrz! My zostajemy przy karmie Purina One ... a Ty ?


Rubin

Rubin

Rubinka kończy wyzwanie z Puriną One zdrowa,radosna i szczęśliwa. Zyskała to co chciała. Piękną sierść,zdrowe zęby,bystre oczy i energię. Dziękujemy!


Buba

Buba

Bubę dostałam od koleżanki w prezencie. I jest to najlepsza rzecz jaka mogła mnie w życiu spotkać. To wspaniała kicia. JEST MOJA !!! :)


Maciek

Maciek

Maciek najchętniej zwiedza inne mieszkania i wszelkie folie i torby :D


Lena

Lena

Purina One sprawiła,że Lena stała się zdrową,szczęśliwą kotką.Układ pokarmowy,oczy,sierść,zęby ,zyskały zdrowie ,blask,radość. Purina One działa cuda.