Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl Menu główne

Podejmij wyzwanie!

Testuj produkty PURINA ONE przez trzy tygodnie!

Co tydzień do wygrania:

- zapas karmy PURINA ONE

- bony o watościach 150, 300, 500 zł do wykorzystania w partnerskim sklepie internetowym

- gadżety PURINA ONE: miska dla Kota, torebka na karmę dla Kota oraz kocia kanapa!

Start - Wspaniały apetyt

Twój kot będzie chętnie jadł, ciesząc się doskonałym smakiem karmy PURINA ONE

Tydzień 1 - Wysoki poziom energii i witalności

Poziom energii i witalności Twojego kota powinien wzrosnąć dzięki kompletnej i zbilansowanej, pod względem odżywczym karmie PURINA ONE wysokiej jakości.

Tydzień 2 - Lepsze trawienie

Karma PURINA ONE zawiera cykorię, składnik o korzystnym oddziaływaniu na zdrowie układu pokarmowego.

Tydzień 3 - Zdrowa skóra, lśniąca skóra, bystre oczy

PURINA ONE zawiera specjalne składniki odżywcze, między innymi kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz witaminy i minerały zapewniające zdrowie skóry kota.

Zakończenie - Odpowiednia ochrona układu immunologicznego

PURINA ONE Actilea® to receptura składająca się z drożdży, probiotyków i przeciwuletniaczy, wzmacniając mechanizmy obronne organizmu.
Wspaniały apetyt
Twój kot będzie chętnie jadł, ciesząc się doskonałym smakiem karmy PURINA ONE
Tydzień 1+:
Wysoki poziom energii i witalności
Poziom energii i witalności Twojego kota powinien wzrosnąć dzięki kompletnej i zbilansowanej, pod względem odżywczym karmie PURINA ONE wysokiej jakości.
Tydzień 2+:
Lepsze trawienie
Karma PURINA ONE zawiera cykorię, naturalny składnik o potwierdzonym korzystnym oddziaływaniu na zdrowie układu pokarmowego. Dzięki odpowiedniej zawartości błonnika i wysokiej przyswajalności karmy PURINA ONE zauważysz również zmianę w stolcach Twojego kota: będą one mniejsze i bardziej zwarte.
Tydzień 3+:
Zdrowa skóra, lśniąca sierść, bystre oczy
Karma PURINA ONE zawiera specjalne składniki odżywcze, między innymi kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz niezbędne witaminy i minerały zapewniające zdrowie skóry kota i blask jego sierści. Dzięki dużej zawartości przeciwutleniaczy karma ma również dobroczynne oddziaływanie na zdrowie oczu.
Zakończenie
Odpowiednia ochrona układu immunologicznego
PURINA ONE Actilea® to wyjątkowa receptura o potrójnym działaniu, składająca się z drożdży, probiotyków i przeciwuletniaczy rozpoczynających swoje dobroczynne działanie w jelitach, wzmacniając od wewnątrz naturalne mechanizmy obronne organizmu.
Użyj narzędzia samooceny
dostępnego w ramach programu
i przekaż nam swoją opinię
Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się,
jaki wynik uzyska Twój kot.
Przekonaj się,
jaki wynik uzyska Twój kot.
do dzieła!     ➝


Opinie

Te koty z dumą obnoszą się ze swoim zdrowiem i świetnym samopoczuciem dzięki produktom PURINA ONE. Życzymy dużo przyjemności podczas oglądania ich pięknych zdjęć.
PUSIA

PUSIA

MOJA PUSIA JE BARDZO CHETNIE TYLKO CHRUPKI PURINY,SKÓRĘ MA GŁADKĄ,POZIOM WITALNOŚCI WYSOKI,SIERŚĆ LSNIĄCA,OCZY BYSTRE,PROCES TRAWIENIA DOBRY.OGÓLNY STAN ZDROWIA MOJEGO KOTA DOBRY.


Ludwik

Ludwik

Ludwik zawsze był energicznym, pełnym temperamentu kotem, jego poziom witalności był bardzo duży. Niestety zanim rozpoczęliśmy wyzwanie miał małe problemy trawienne, "coś mu nie pasowało", jego sierść też była lekko matowa i niewiele dawało codzienne szczotkowanie. Od kiedy zaczęliśmy użwać Purinę One, widzę wyraźną różnicę. Mój i tak energiczny kot szaleje, skacze, bryka i wciąż ma ochotę na zabawę. Zniknęły problemy trawienne, jego brzuszek jest zadowolony, a kupki zdrowe. Kiedyś jak wracałam z pracy, od razu biegłam do okna by wywietrzyć kocie zapachy, a następnie brałam się za sprzątanie kuwety. Od kiedy Ludwik je Purinę, pośpiech taki nie jest już potrzebny. Chociaż nie do końca, mój ulubieniec bowiem jak tylko usłyszy, że wchodzę po schodach, od razu zaczyna miauczeć i drapać w drzwi. Mam już być i dać mu jeść. Ledwie przekroczę próg mieszkania demonstracyjnie pokazuje miskę i patrzy na mnie z wyrzutem: "No kochana, gdzie się podziewałaś? Nie mam Puriny!" " Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One o tym nigdy nie zapomniały" Ludwik musi dostawać to co najlepsze, nie pozwoli się przekupić byle czym. Musi być smacznie i zdrowo. Musi być Purina One, pazurami będzie jej bronić i nikomu jej nie odda. On dobrze wie czego chce, jest panem i zdobywcą. Ma lśniącą sierść i bystre oczy. To prawdziwy król.


AISHA

AISHA

Po raz kolejny Purina spisała się na medal! Aisha podczad tych 3 tygodni zyskała lepsze zdrowie i piekny wygląd ;) Karma Purina One zostaje z nami na zawsze!


Iwan

Iwan

Iwan zyskał poprzez wyzwanie lepszą sierść i jest z nią mniej kłopotów. Mniej jej wypada z czego jestem bardzo zadowolona. Ogólnie jest większym rozrabiaką,lubi bardziej się bawić.Jest zdrowym,pięknym kocurem dzięki Purina One.


Bella

Bella

Kochani! Purina One kolejny raz nas zachwyciła ;D Jestem bardzo dumna z wyglądu, samopoczucia i zdrowia naszej kotki Belli. Energia osiągnęła poziom wulkanu, wygląd piękny, samopoczucie wspaniałe a zdrowie znacznie się poprawiło. Wybrałyśmy Purinę One i nie zamierzamy z niej nigdy rezygnować :)))) Polecam ją każdemu, komu zależy na wspaniałych efektach i świetnym zdrowiu swojego pupila :)))) Purina One dziękujemy!!!


Shisha

Shisha

Ma o wiele lepszy apetyt i jest bardziej aktywna. Do tej pory przesypiała całe dnie a teraz chętnie się bawi nawet ze swoja towarzyszką. Sierść już tak nie wypada jak wcześniej, jest lśniąca i gładka. Widząc torbę z jedzeniem biegnie do swojej miseczki miaucząc i mrucząc ociera się o nią. Dużym plusem jest też kupka wcześniej jak się załatwiała było czuć w całym mieszkaniu i do tego zabójcze bączury a teraz prawie nie wyczuwalne. Najedzony kot to szczęśliwy kot


Rubin

Rubin

Rubinka stała się piękną i elegancką kotką. Bardzo zyskała na energii i pięknej sierści. Futerko jest mięciutkie,które z przyjemnością dotykam i tulę się. Purina One jak zwykle spełniła swoje zadanie. Dała zdrowie,siły,piękno wysoki poziom energii:-) Do tego ma bardzo zdrowe ząbki,co jest dla mnie bardzo ważne,bo nie lubimy dentysty :-)))))Purina One górą!


Rudi

Rudi

Mój kot stał się żywiołowy, chętnie uczestniczy w zabawach, nawet sam do nich zachęca. Jego sierść jest puszysta, gładka i milutka. Nie ma problemów z trawieniem. Zawsze chętnie i ze smakiem pałaszuje karmę. Jest wspaniałym towarzyszem, z którym nie można się nudzić.


Nermal

Nermal

Nermalek odkąd je karmę Purina One jest bardzo żywy, ma bardzo dobry apetyt,. Regularnie się wypróżnia. Stolce mają formę twardych kulek. Sierść jest lśniąca, a oczy bystre. Energia go rozpiera. Jest go wszędzie pełno. Sam prowokuje i zachęca nas do zabawy, Rano przychodzi i domaga się napełnienia miseczki karmą Purina One. Zawsze będę polecać , aby moi znajomi karmili swoje koty karmą Purina One.