Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl

Podejmij wyzwanie!

Testuj produkty PURINA ONE przez trzy tygodnie!

Co tydzień do wygrania:

- zapas karmy PURINA ONE®

- bony o wartościach 200 i 300 zł do wykorzystania w partnerskim sklepie internetowym

- gadżety PURINA ONE®: miska dla Kota, torebka na karmę dla Kota oraz kocia kanapa!

Start - Wspaniały apetyt

Twój kot będzie chętnie jadł, ciesząc się doskonałym smakiem karmy PURINA ONE®

Tydzień 1 - Wysoki poziom energii i witalności

Poziom energii i witalności Twojego kota powinien wzrosnąć dzięki kompletnej i zbilansowanej, pod względem odżywczym karmie PURINA ONE wysokiej jakości.

Tydzień 2 - Lepsze trawienie

Karma PURINA ONE® zawiera cykorię, składnik o korzystnym oddziaływaniu na zdrowie układu pokarmowego.

Tydzień 3 - Zdrowa skóra, lśniąca skóra, bystre oczy

PURINA ONE® zawiera specjalne składniki odżywcze, między innymi kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz witaminy i minerały zapewniające zdrowie skóry kota.

Zakończenie - Odpowiednia ochrona układu immunologicznego

PURINA ONE Bifensis® to receptura składająca się z drożdży, probiotyków i przeciwuletniaczy, wzmacniając mechanizmy obronne organizmu.
Wspaniały apetyt
Twój kot będzie chętnie jadł, ciesząc się doskonałym smakiem karmy PURINA ONE®
Tydzień 1+:
Wysoki poziom energii i witalności
Poziom energii i witalności Twojego kota powinien wzrosnąć dzięki kompletnej i zbilansowanej, pod względem odżywczym karmie PURINA ONE® wysokiej jakości.
Tydzień 2+:
Lepsze trawienie
Karma PURINA ONE® zawiera cykorię, naturalny składnik o potwierdzonym korzystnym oddziaływaniu na zdrowie układu pokarmowego. Dzięki odpowiedniej zawartości błonnika i wysokiej przyswajalności karmy PURINA ONE zauważysz również zmianę w stolcach Twojego kota: będą one mniejsze i bardziej zwarte.
Tydzień 3+:
Zdrowa skóra, lśniąca sierść, bystre oczy
Karma PURINA ONE® zawiera specjalne składniki odżywcze, między innymi kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz niezbędne witaminy i minerały zapewniające zdrowie skóry kota i blask jego sierści. Dzięki dużej zawartości przeciwutleniaczy karma ma również dobroczynne oddziaływanie na zdrowie oczu.
Zakończenie
Podwójna ochrona od wewnątrz
PURINA ONE Bifensis® zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 6, które wchłaniane są w jelitach oraz dostają się do krwiobiegu. Powodują widoczną różnicę w zdrowiu kota, widoczną poprzez utrzymanie zdrowej skóry i błyszczącej sierści.
Użyj narzędzia samooceny
dostępnego w ramach programu
i przekaż nam swoją opinię
Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się,
jaki wynik uzyska Twój kot.
Przekonaj się,
jaki wynik uzyska Twój kot.
do dzieła!     ➝


Opinie

Te koty z dumą obnoszą się ze swoim zdrowiem i świetnym samopoczuciem dzięki produktom PURINA ONE. Życzymy dużo przyjemności podczas oglądania ich pięknych zdjęć.
Garfild

Garfild

Na koniec 3 tygodniowego wyzwania stworzyłam fotostory. Garfild to rudzielec o sporym charakterku. Purina one wpłynęła pozytywnie na naszego kocurka.


Maniek

Maniek

Przejażdżki samochodem-Filozof uwielbia,spacery na klatce schodowej pod naszą opieką i w szelkach uwielbia. Kochamy tego łobuza :)


Mrużka

Mrużka

Mrużka malutka i jako piękna koteczka.Ten czas odkąd jest z Nami do tej pory to najfajniejszy okres jaki miałyśmy okazję spędzić wspólnie.Kluczowym momentem było pojawienie się w Mrużki "życiu"karmy Purina One, która zadbała o jej zdrowie, wygląd zewnętrzny.Purina One to Nasza karma teraz jestem spokojna bo wiem co podaje mojej koteczce:)Dziś Mrużka kończy wyzwanie, ale nie rozstaje się z Puriną-to Nasz nr.1 :)


Rudziutki

Rudziutki

Mój Rudziutki to najwspanialszy kotek. Dzięki karmie Purina widzę, jak bardzo pozytywnie zmienił się jego stan zdrowia. Lśniąca sierść, bystre oczy :)


Borysek

Borysek

Najlepszy kot pod słońcem <3


ALEX

ALEX

purina


Frędzel

Frędzel

Ta karama jest idealna dla naszego kota. Jest piękny, lśniący, zawsze chętny do zabawy, przyjazny, lasi się, a jego ciekawość osiągnęła 100%


Bolek

Bolek

Głównym punktem naszej wspólnej drogi było spotkanie w schronisku Kundelek i adopcja. Kolejnym zaś przeprowadzka, którą Bolek zniósł bardzo dzielnie


puszek

puszek

śliczny