Kup teraz
kup teraz
Kup terazkup teraz

MENU:


Kociarze.pl Menu główne

Podejmij wyzwanie!

Testuj produkty PURINA ONE przez trzy tygodnie!

Co tydzień do wygrania:

- zapas karmy PURINA ONE

- bony o watościach 150, 300, 500 zł do wykorzystania w partnerskim sklepie internetowym

- gadżety PURINA ONE: miska dla Kota, torebka na karmę dla Kota oraz kocia kanapa!

Start - Wspaniały apetyt

Twój kot będzie chętnie jadł, ciesząc się doskonałym smakiem karmy PURINA ONE

Tydzień 1 - Wysoki poziom energii i witalności

Poziom energii i witalności Twojego kota powinien wzrosnąć dzięki kompletnej i zbilansowanej, pod względem odżywczym karmie PURINA ONE wysokiej jakości.

Tydzień 2 - Lepsze trawienie

Karma PURINA ONE zawiera cykorię, składnik o korzystnym oddziaływaniu na zdrowie układu pokarmowego.

Tydzień 3 - Zdrowa skóra, lśniąca skóra, bystre oczy

PURINA ONE zawiera specjalne składniki odżywcze, między innymi kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz witaminy i minerały zapewniające zdrowie skóry kota.

Zakończenie - Odpowiednia ochrona układu immunologicznego

PURINA ONE Actilea® to receptura składająca się z drożdży, probiotyków i przeciwuletniaczy, wzmacniając mechanizmy obronne organizmu.
Wspaniały apetyt
Twój kot będzie chętnie jadł, ciesząc się doskonałym smakiem karmy PURINA ONE
Tydzień 1+:
Wysoki poziom energii i witalności
Poziom energii i witalności Twojego kota powinien wzrosnąć dzięki kompletnej i zbilansowanej, pod względem odżywczym karmie PURINA ONE wysokiej jakości.
Tydzień 2+:
Lepsze trawienie
Karma PURINA ONE zawiera cykorię, naturalny składnik o potwierdzonym korzystnym oddziaływaniu na zdrowie układu pokarmowego. Dzięki odpowiedniej zawartości błonnika i wysokiej przyswajalności karmy PURINA ONE zauważysz również zmianę w stolcach Twojego kota: będą one mniejsze i bardziej zwarte.
Tydzień 3+:
Zdrowa skóra, lśniąca sierść, bystre oczy
Karma PURINA ONE zawiera specjalne składniki odżywcze, między innymi kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz niezbędne witaminy i minerały zapewniające zdrowie skóry kota i blask jego sierści. Dzięki dużej zawartości przeciwutleniaczy karma ma również dobroczynne oddziaływanie na zdrowie oczu.
Zakończenie
Odpowiednia ochrona układu immunologicznego
PURINA ONE Actilea® to wyjątkowa receptura o potrójnym działaniu, składająca się z drożdży, probiotyków i przeciwuletniaczy rozpoczynających swoje dobroczynne działanie w jelitach, wzmacniając od wewnątrz naturalne mechanizmy obronne organizmu.
Użyj narzędzia samooceny
dostępnego w ramach programu
i przekaż nam swoją opinię
Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się,
jaki wynik uzyska Twój kot.
Przekonaj się,
jaki wynik uzyska Twój kot.
do dzieła!     ➝


Opinie

Te koty z dumą obnoszą się ze swoim zdrowiem i świetnym samopoczuciem dzięki produktom PURINA ONE. Życzymy dużo przyjemności podczas oglądania ich pięknych zdjęć.
Buras

Buras

Buras lśni :) Oczy, futro, zęby błyszczą. Kocur lepiej trawi, wydala, ma większą aktywność. Co tu dużo pisać - sukces po raz kolejny :)


Iwan

Iwan

Iwan zyskał piękną sierść i zdrowie.Stal się energicznym i radosnym kocurem dzięki Purina One.


Kicia

Kicia

Kicia po Wyzwaniu jest piękną i zdrową kotką ! Oczka i sierstka lśnią ! Zapach z kuwetki i zawartość jest "o niebo" lepsza ! Ma bielsze ząbki !


Bella

Bella

Nasza kochana Purina One i tym razem nas nie zawiodła:)Bella jest piekna, zdrowa, pełna energii i dobrego samopoczucia.Nigdy nie zamienimy tej karmy!


Garfield

Garfield

Garfiield stał się pięknym i zdrowym kotem dzięki Purinie One. Tryska energią od rana do wieczora. Ma lśniącą sierść i bystre oczy.


misiek

misiek

Misiek po Purince dostał więcej energii,biega skacze jak szalony,apetyt tez dobry ma,a jak on szczesliwy to ja szczesliwa ze on jest zadowolony.


Rubin

Rubin

Rubinka zyskała dzięki Purina One zdrowie,piękno i wspaniałe samopoczucie. Jest bardzo energiczna i radosna kotką bez żadnych problemów zdrowotnych.


PIRAT

PIRAT

Piracik po 21 dniowym wyzwaniu stał się pełen energii, sierść stała się lśniąca i błyszcząca, oczy bystre i pełne blasku, sprawy kuwetkowe na medal.


ALEX

ALEX

Kocurek po spożywaniu karmy Purina ma zdrową skórę i lsniacą sierść, przybyło Alexowi mnóstwo energii a apetyt przez cały czas mu dopisuje ;) Karma Purina zostaję z nami na dłużej!